Більше про нас
Я народилася і виросла в місті Чита, в Забайкаллі, в сім'ї службовців. Мої батьки працювали на залізниці.

Закінчила 8 класів школи, поступила в училище. Якось захворіла і, спробувавши лікування в традиційній медицині, додатково звернулася до народних методів лікування.

Бабуся, до якої я звернулася, сказала, що я сама можу це робити. Вона дала мені кілька молитов, за допомогою яких можна було позбутися від хвороби.
Спочатку не повірила в силу дії такого способу і особливо не звернула на це уваги. Але з часом все ж вирішила спробувати свої здібності, і побачила, що це діє. Пізніше батьки розповіли мені правду. Мій батько був ясновидцем, а моя бабуся (по матері) добре лікувала. Також і моя мама могла лікувати. Щоб уникнути відомих неприємностей (в той час це обмежувалося органами), вони не розповідали мені, що з великою ймовірністю, і ми з сестрами теж можемо лікувати.

І так з 30 років я почала активно лікувати людей. У 1990 році приїхала до Києва. Потрапила в науково-медичний центр «Авіценна» і працювала там, де й почала практично навчати сина. Пізніше з фірмою поїхали працювати в Чехословаччину, де пропрацювала 5 років. Потім знову повернулася до Києва.

Вже кілька років ми працюємо разом з сином, якому передаю весь свій досвід і знання на практиці. Ми тричі пройшли атестацію в Інституті Народної Медицини, маємо дозволу для роботи, ПП, ліцензію МОЗ.
Made on
Tilda